A 4. HELYEN ZÁRTA AZ ŐSZI SZEZONT A MIZSE KC!

PRIMAVERA MIZSE KC – PICK SZEGED U23    28 – 27   (15 – 15)
Lajosmizse, 200 néző. Vezette: Nagy Ferenc – Túróczy József

MKC: Lengyel,- Drabant 6, Varga J. 3, Bujdosó 4, Varga Z. 3, Benke 5, Gigler 2,

csere: Erdélyi,- Bak, Takács 5/3, Vujasin, Bán, Lagzi-Kovács, Szórád, Farkas, Feró

Edző: Tóth Edmond

Kiállítás: 6 ill. 10 perc

Hétméteres: 5/3 ill. 3/2

Kicsit már karácsonyi hangulatban indult a mérkőzés, amit a vendégek fiatalos lendületükkel ki is használtak. Majd a 10. percben kiegyenlítődött a párharc, és fej-fej mellet haladtak a csapatok a félidő végéig (15-15).
A második félidőben már a hazaiak vették kezükbe az irányítást, de szegediek kihasználták a Mizse KC hibáit, és rendre felzárkóztak.
A végjátékban a feljavuló védekezésnek köszönhetően, a vendéglátók ha nehezen is, de megszerezték a tabellán negyedik helyhez szükséges győzelmet. Így nagyon sikeres félévet zárt a csapat, ezzel a megszerzett 18 ponttal, és kívánhatnak kellemes ünnepeket a kézilabdát szerető szurkoló közönségnek.
Tóth Edmond: Ezen a mérkőzésen csak a győzelemnek örülhetünk, amit köszönhetünk a csapat akaraterejének. Ránk fér a pihenő az eredményesen zárt félév után, hogy majd februárban megújult erővel tudjuk folytatni a pontvadászatot, a céljaink eléréséhez. Ezúton szeretnék kívánni békés karácsonyt a szurkolóinknak és a támogatóinknak!
Kategória: Friss, helyi, sport | A közvetlen link.