Ózd, 600 néző.      Vezette: Medve Róbert- Nagy László

PMKC:           Lengyel – Drabant 4, Varga J. 1, Bujdosó 7, Benke 2, Gigler 7, Varga Z. 2.
Csere:            Erdélyi (k) – Takács 3(3/2), Bán 4, Bak, Szórád, Farkas, Feró, Lagzi-Kovács,
Vujasin.
Edző:             Tóth Edmond
Kiállítás:         14 ill. 8 perc.
7-m-es:           6/5 ill 3/2.

A hosszúra nyúlt, több mint négy órás fárasztó buszozás után kissé megkésve érkező csaptunk gyakorlatilag “beesett” a mérkőzésre, ami sajnos el is döntötte a mérkőzés kimenetelét.A kezdés után a hazaiak villámrajtot vettek, és a 8. percben már 7-0-ra vezettek! Tóth edmond edző ekkor már második idejét kérte ki, ami már kibillentette csapatunkat a melankóliából.Elkezdtük a felzárkózást, és a 28. percben már “csak” négy gólos volt a hátrányunk, de jobban hajráztak a hazaiak, és hat gólos előnnyel fordultak.
Szünet után minden erejét mozgósítva ismét megkezdte a felzárkózást csapatunk, (41.perc: 23-20)
de egy 4-0-ás hazai roham ismét porba döntötte erőfeszítéseinket! Azonban csapatunk erejét, tartását mutatja, hogy még ekkor sem adtuk fel, és egy 5-1-es etap után ismét nyílt lett a mérkőzés, sőt a vége előtt 3 perccel, 31-29-nél felcsillant az egyenlítés lehetősége is, de ekkor emberhátrányba kerültünk, a hazaiak gólt szereztek, s el is dőlt a mérkőzés.

Tóth Edmond:Súlyosan hibáztunk az utazás megszervezésekor, nagy árat fizettünk ezért! Csapatomat dicséret illeti annak ellenére is, hogy rengeteget hibáztunk, mert így is esélyünk volt a döntetlen kiharcolására is.Próbálunk kedden javítani Százhalombattán a Magyar                    Kupában, ahol a nyolc közé jutás a tét!

Junior mérkőzés: Ózdi KC – Primavera Mizse KC 50-32(16-18)
                            Rendkívül tartalékos csapatunk 35. percig bírta, ezután hengereltek a hazaiak.

Kitűnt Szajbert Zsolti, aki 15! gólt szerzett!

Kategória: Friss, helyi, sport | A közvetlen link.