NEHÉZ GYŐZELEM A TÖRÖKSZENTMIKLÓS ELLEN…..

PRIMAVERA MIZSE KC  –  ARAGO- TÖRÖKSZENTMIKLÓSI KE  26-22 (12-11)
Lajosmizse, 150 néző.              Vezette: Kovács Tibor – Mándli Balázs
PMKC:           Lengyel – Drabant 1, Varga J.4,Bujdosó 3, Benke 3, Farkas 2, Varga Z. 2.
Csere:            Erdélyi (k), Fehér (k), Takács 7(6/5), Bán 4, Vujasin, Lagzi-Kovács, Bak, Szórád,
                      Szajbert.
Edző:             Tóth Edmond
Kiállítás:         8 ill. 8 perc.
7-m-es:           6/5 ill. 7/7.
Küzdelmes, nehéz mérkőzésre számítottunk a kiesés elöl menekülő Törökszentmiklós ellenében, ami be is bizonyosodott. Bár remekül kezdtünk (4-1), de tíz perc elteltével kezdett felzárkózni az ellenfél.Fokozatosan dolgozták le a hátrányukat, és a 28. percre utol is érték csapatunkat, de Benke góljával minimális előnnyel tértünk pihenőre.
Szünet után sem változott sokat a játék képe mert a miklósiak rendre egyenlítettek. Szerencsére a vezetést nem tudták átvenni.A 40. perctől kezdve sikerült megtörni az ellenállásukat egy 5-1-es sorozattal,és így a  biztos vezetés tudatában léptünk a hajrába, ahol sikerült négy gólt megőrizni előnyünkből, megnyerve ezzel a mérkőzést!
Tóth Edmond: Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl! Jó védekezésünknek és kapusteljesítményünknek köszönhetően elhúztunk, de a vendégek ránk jöttek,s a 40. percig nyílt volt a mérkőzés.Ekkor sikerült meglépni ellenfelünktől, és végül is biztosan győztünk!
Junior mérkőzés:     PMKC – ATKE  49-29 (23-10)