SZÉLLEL SZEMBEN NEM MEGY…

Újabb fájó vereséget szenvedett csapatunk! El kell ismerni, hogy jobb csapattól kaptunk ki, és sokat is hibáztunk, de nehéz úgy küzdeni, hogy a feltételek nem egyenlőek!
HA AZT MEG LEHET TENNI, HOGY A MÉRKŐZÉS HIVATALOS JÁTÉKVEZETŐI  ELLENŐRE A VENDÉGCSAPAT KAPUSÁNAK AZ APJA, AKKOR NINCS MIRŐL BESZÉLNI!
    CYEB MIZSE KC – LEVENDULA HOTEL- FKSE ALGYŐ   30-34 (14-17)
Lajosmizse, 100 néző.                  Vezette: Murvai-Buzogány – Szilvási.
MKC:          Lengyel – Drabant 7, Varga J. 2, Bujdosó 7, Zöldy, Gigler 3(2/2), Varga Z.
Csere:         Erdélyi (k)- Benke 6, Bán 3, Lagzi- Kovács 2, Vujasin, Bak, Szórád, Szajbert, Feró.
Edző:          Tóth Edmond
Kiállítás:       12 perc (két kizárás) ill. 8 perc.
7-m-es:         2/2 ill. 3/2.
     A bajnoki cím egyik várományosa, a volt válogatott, BL, és NB-I-es játékosokkal felálló algyői csapat kezdte jobban a mérkőzést, hiszen  a 10. percben már 7-2 re vezettek. Csapatunk azonban nem adta fel, hősiesen küzdöttek, és mivel a “déli szél” is mérséklődött,egy 6-1-es szériát követően már egyenlő volt az állás. Sajnos a vezetést nem sikerült átvenni, (mint később kiderült, a mérkőzés folyamán egyszer sem) csak sorozatos egyenlítésre futotta erőnkből. A félidő jobb vendég hajrája következtében három gólos hátránnyal vonult a csapatunk pihenőre.
    Szünet után négy perc alatt egyenlítettünk, de ismét nem sikerült átvenni a vezetést, és egy-két góllal mindig Vadkertiék vezettek, egészen az 55. percig, amikor ismét egyenlő, 30-30 lett az állás!
Sajnos a véghajrá az algyőieknek sikerült jobban, négy gólt szereztek, így biztosan nyerték meg az egyébként színvonalas, izgalmas mérkőzést!
Tóth Edmond: A bajnokság legerősebb csapata ellen óriási küzdelemben maradtunk alul! A hibáink ellenére 55 percig partiban voltunk, de a végére kiütközött a két csapat közötti tudáskülönbség. A vereség ellenére is dicséret illeti a csapatomat, mert a nagy nyomás ellenére is közel álltak a meglepetéshez!
Junior mérkőzés:       CYEB Mizse KC – FKSE-Algyő     27-37(12-20)
                                 Kitűnt: Nagy Sz. 6, Gazsik 5, Nyitrai G.-Feró 5-5.

Kategória: Friss, helyi, Videó | A közvetlen link.