DÖNTETLEN A MEGYEI RANGADÓN…

Az utolsó másodpercben, büntetőből szerzett góllal pontot mentett a KTE csapata a Mizse KC ellen!
                   KTE-KISOKOS – MIZSE KC  27-27(12-17)
Kecskemét, 800 néző.          Vezette: Tomecskó Hunyadi T.- Unyatinszki T.
Mizse KC:         Istvanovszki – Drabant 1, Scheuring 6, Tamás 1, Bán 4, Benke 11,
                        Duzsi 4,(1/1).
Csere:               Lengyel (k),Nagy (k) – Takács 1/0, Szórád,Veszelszki, Szajbert,
                         Talmácsi, Nyitrai, Soltész.
Edző:                Avar György
Kiállítás:           4 perc ill. 22 perc(!!!)
7 m-es:             8/4 ill. 2/1.
Nagy várakozás előzte meg a megyei rangadót, melyet szép számú közönség előtt rendeztek meg.A mérkőzést a vendégek kezdték jobban, de a hazaiak rendre egyenlítettek. (3-3). Hét perc elteltével robbantott a Mizse, és negyedóra elteltével 10-4 -re állt a derby. A következő 10 perc kiegyenlítettebb játékot hozott, de Benke vezérletével még növelte előnyét csapatunk (15-8). Ezután kissé megtorpantunk,
15-12-re zárkóztak Bujdosóék, de a félidő zárása előtt Duzsi még kétszer beköszönt, így megnyugtató előnnyel zárhattuk a félidőt.
         Szünet után a hazaiak hatékonyabban kezdtek, minek következtében a 40. percben már csak kettő volt közte. Kiegyenlített játékkal folytatódott a mérkőzés, majd két mizsei gól következett, s máris 20-24. a hátralévő játékidő ekkor még 13 perc volt, és hazai csapat hosszú hajrát nyitott. Ahogy fogyott az idő úgy csökkent az előnyünk, s félő volt , hogy nem tudjuk elviselni a ránk nehezedő nyomást. A 29. percben jártunk amikor egyenlített a KTE. Ahhoz, hogy legalább pontot mentsünk, mindenképpen gólt kellett lőnünk. ami Tamás révén sikerült is, de még mintegy fél perc hátra volt. Nagyon úgy tűnt, sikerül kivédekezni, de négy másodperccel a vége előtt büntetőt ítéltek játékvezetők.
Miss vállalta a végrehajtást, de Lengyel csak beleérni tudott a lövésbe, így 27-27-el zárult a nagy ütközet!
Avar György: Rendkívül fel vagyok dúlva, hiszen ezt a mérkőzést nem a játékosok döntötték el!
                    Csapatomnak csak gratulálni tudok, bár “keser-édes” ez a pont, azért örülünk neki. Játékosaim nagy lelki tartásról tanúskodtak, ilyen nyomás alatt is végig sportszerűen, hősiesen küzdöttek.
Junior mérkőzés:  KTE-Kisokos – Mizse KC    38-22(19-10)

Kategória: Friss, helyi, sport | A közvetlen link.