EZÚTTAL HÁROM PONT TÖRÖKSZENTMIKLÓSRÓL…..

ARAGO Törökszentmiklósi KE –   Primavera Mizse KC  27-27 (17-14)
Törökszentmiklós,100 néző.     Vezette: Kolarovszki-Szabó.

Az előző évek bajnokságaiban meghatározó szerepet játszó, ezúttal azonban gyengébben kezdő miklósiak otthonába látogatott a jóformában lévő mizsei csapat. Nagy elánnal estek egymásnak a csapatok, de az első tíz percben egyik csapat sem tudott fogást találni ellenfelén.(5-5) Ezután sikerült átvenni az irányítást, s három góllal meglépni, ami felpaprikázta a hazaiakat.Sorra lőtték góljaikat a megtorpanó vendégek ellen, és a 22. percre már 12-10-re vezettek.Időkérésünk után kiegyenlítettebb lett a játék, de a hazaiak három gólos előnyével fordulhattak a csapatok.
A szünetben sikerült felrázni a csapatot, remekül kezdtük a második félidőt, egy 5-2-es sorozat után ismét egyenlő volt az állás. A hazai edző időkéréssel próbálta megtörni csapatunk lendületét,ami sikerült is nekik,Hiszen innen kezdve fej -fej mellett haladtak a csapatok, hol a miklósiak, hol a mizseiek vezettek. A lüktető, rendkívül izgalmas végjátékban sikerült az 58.percre két gólos előnyt kicsikarni, de a hazaiak mozgósították vésztartalékaikat, és 25 másodperccel a vége előtt egyenlíteni tudtak. Tóth Edmond edző kikérte harmadik idejét, de sjnos a megbeszélt taktikai elembe hiba csúszott, így nem sikerült lövéssel befejezni az akciót, sőt még a hzai csapatnak egy távoli kapura lövésre is maradt ideje, de azt Lengyel Zoli hárítani tudta! Maradt a döntetlen, ami a körülményeket figyelembe véve igazságosnak mondható.

PMKC:      Erdélyi – Drabant 4, Varga J. 2, Varga Z. 3, Bak , Benke 8, Gigler.
Csere:       Lengyel (k) – Bujdosó 4, Bán 2, Takács 4(4/4), Vujasin , Farkas , Szórád , Lagzi-Kovács,