FÖLÉNYES GYŐZELEM A NYÍRBÁTOR ELLEN…

Ünnepi ceremóniával kezdődött a mérkőzés: Halasi Anikó köszönte meg a család nevében  a csapat múlt heti véradását, mely lehetővé tette édesanyjuk sikeres műtétjének elvégzését!
     Halasi tanítónéninek jó egészséget, mielőbbi gyógyulást kíván a csapat!

MIZSE KC – VKK NYÍRBÁTOR  35-21 (19-11)
Lajosmizse,150 néző.     Vezette:Gadányi – Szabó.
Mizse KC:     Lengyel – Takács 4, Tamás 4, Benke 5(1/1), Szajbert 3, Veszelszki 1,
                    Bán 3.
Csere:           Istvanovszki(k)- Nagy(k) – Drabant 5,-Scheuring 4, Duzsi 4,
                     Talmácsi 1, Nyitrai 1, Szórád , Soltész.
Edző:            Avar György
Kiállítás:       4 perc ill. 2 perc + egy kizárás
7-mes:          1/1 ill. 5/2.
Kapkodó játékkal indult a mérkőzés, hisz csak a negyedik percben született az első gól, a vendégek jóvoltából. Ezután Bán egyenlített, s meg sem állt csapatunk öt gólig! A 10. perctől kiegyenlítettebb lett a játék, majd fokozatosan elhúzott a nagy elánnal játszó csapatunk, amely szebbnél szebb gólokkal örvendeztette meg szurkolóit.Látványos játékunk a félidő végére jelentős előnyt eredményezett (19-11), így nyugodtan vonulhattak pihenőre játékosaink.
     Szünet után folytattuk eredményes játékunkat, négy gólt lőve már 11 gólos előnyt könyvelhettünk el. A 35. perctől kezdve engedett a szorításból csapatunk, a vendégek feljavultak, így egy kiegyenlítettebb játék alakult ki a csapatok között ( 53. perc: 31-21) Ezzel, mint kiderült, a vendégek el is lőtték puskaporukat, mivel az utolsó hét percben már csak négy hazai gól született, s alakult ki a végeredmény.
Avar György:Nagyon készültünk erre a mérkőzésre, nagyon bántotta játé-