HA NEHEZEN IS, DE MEGVAN A VÁRT GYŐZELEM…

Rendkívül nehéz mérkőzésen, olykor “vért izzadva”, de sikerült bezsebelni a kötelező két pontot az életéért küzdő Tiszavasvári ellen!
              MIZSE KC  –  TISZAVASVÁRI-QUICK-2000  28-26(11-11)
Lajosmizse, 150 néző.    Vezette: Felhő- Öcsi.
MKC:          Lengyel – Takács 2(1/0), Scheuring 6, Benke 3, Szajbert 3, Duzsi 2,
                   Bán 2.
Csere:         Istvanovszki (k) – Nagy (k) -Drabant 3, Megyeri 2,Tamás 3,Talmácsi 2,
                  Veszelszki, Szórád, Nyitrai.
Edző:         Avar György
Kiállítás:     14 perc ill. 8 perc.
7-m-es:       1/0 ill. 4/2.
Takács két szélső góljával nyitott csapatunk, de rövidesen egyenlítettek a vendégek.Ezután ismét sikerült két gólos előnyt szerezni,- miközben Lengyel büntetőt hárított – de a kiesés ellen menekülő nyírségiek előbb egyenlítettek, majd a 13. percben a vezetést is átvették! Nagy küzdelem, birkózás folyt a pályán,mindkét
csapat sokat hibázott, de a vendégek tartották két gólos előnyüket (21. perc:9-11).
A félidő hajrájában, a hátralévő kilenc percben sikerült kivédekezni az ellentámadásokat, -miközben Szajbert kétszer is betalált – így döntetlen állással vonultak pihenőre a csapatok.
       Szünet után tovább folytatódott a birkózás, – a 35.percig vendég vezetéssel, de ekkor sikerült egy eredményes tíz percet produkálni csapatunknak (6-2), ami mint utólag bebizonyosodott, el is döntötte a mérkőzés végkimenetelét.Ekkor három góllal vezettünk, s bíztunk benne, hogy megtörik ellenfelünk, de nem ez történt. Kitartóan küzdöttek, és az 53. percben már ismét csak egy volt az előnyünk, így teljesen nyílt hajrára számíthattunk. Szerencsére azonban csapatunk jobban koncentrált,így sikerült a hajrában kiharcolni a rendkívül nehéz, kötelező győzelmet.
Avar György:  A nehéz vajúdás után megszült, kötelező, de értékes két pontnak
                     nagyon- nagyon örülünk, és ha rögös is az utunk, haladunk előre!
Junior mérkőzésen:     MKC – Tiszavasvári-Quick 2000   28-40(14-23)
                                 Ld:  Soltész 8, Nyitrai G.-Nagy Sz. 6-6.

Kategória: Friss, helyi, sport, Videó | A közvetlen link.