HAZAI PONTVESZTÉS A TÖRÖKSZENTMIKLÓS ELLEN…

Rendkívül küzdelmes, idegtépő csatában, ismét az utolsó másodpercekben kapott góllal vesztett pontot a Mizse KC csapata!
            MIZSE KC  –  TÖRÖKSZENTMIKLÓSI KE  27-27(11-11)
Lajosmizse, 200 néző.            Vezette: Babicz-Haskó.
MKC:         Nagy – Drabant 2, Scheuring 1, Tamás 2, Benke 3, Veszelszki, Bán 1.
Csere:        Istvanovszki (k), Lengyel (k) – Takács 6(2/1), Megyeri 6, Duzsi 5(2/1),
                  Szajbert 1, Nyitrai, Szórád, Talmácsi.
Edző:         Avar György
Kiállítás:     14 ill. 10 perc.
7-m-es:       4/2 ill. 5/4.
Már a mérkőzés legelején látszódott, hogy óriási küzdelem lesz a két csapat között.
Nagy birkózással, és kevés góllal indult a mérkőzés, amelyen a vendégek kezdtek jobban,s 15 percnek kellett eltelnie, mire a hazai csapat átvette a vezetést (4-3).
A válasz erre három gól volt a vendégek részéről, de a  Mizse is hárommal kontrázott, így maradt az egy gólos hazai vezetés (7-6). Ezután fej-fej-mellett haladtak a csapatok, s bár sikerült kétszer is két góllal meglépni, a félidő döntetlennel zárult.
   Szünet után tovább fokozódott a nagy harc, de egyik csapat sem bírt meglépni ellenfelétől, míg nem a 40. perc tájékán ez sikerült a vendégeknek (16-19).
A mizseiek azonban össze kapták magukat, gyorsan egyenlítettek, sőt az 51. percre már 25-23-ra vezettek is.Már csak öt perc volt hátra, amikor 26-24-re vezetett csapatunk, de sajnos a mérkőzés hajrájában nem tudtuk semlegesíteni a vendégek “gólvágóját”, így 2 másodperccel a vége előtt egyenlített a törökszentmiklósi alakulat. Ezzel sajnos,- csak úgy mint a múlt héten – az utolsó pillanatokban úszott el a győzelem!
Avar György: Nagyon nehéz mérkőzésre számítottunk az alaposan megerősödött miklósi csapat ellen, ami be is bizonyosodott.Sajnos nem játszottunk jól, játékunkat görcsös erőlködés jellemezte,s egy-két meghatározó játékosom gyengébb teljesítményét, valamint védekezési hibáinkat nem bírtuk el, így törvényszerű volt a pontvesztésünk.
Junior mérkőzés:   MKC – TKE  25-31 (13-17)
                            Ld: Nagy Sz. 7, Nyitrai G. 5.

Kategória: Friss, helyi, sport | A közvetlen link.