A múlt heti szegedi fiaskó után nagyon készült a csapat, szerették volna kiköszörülni a csorbát, ami végül remekül sikerült a nagyon erős törökszentmiklósi csapat ellen!
                 MIZSE KC – TÖRÖKSZENTMIKLÓSI SZÉKÁCS KE 28-22(12-10)
Lajosmizse, 200 néző.       vezette: Hargitai-Markó
MKC:        Lengyel – Drabant 8, Scheuring 4, Benke 2, Tamás 3, Veszelszki, Bán 3,
Csere:       Istvanovszki (k), Nagy (k) – Megyeri 1, Nyitrai, Szórád, Takács (1/0),
                 Duzsi 6,(1/0), Talmácsi 1.
Edző:         Avar György
Kiállítás:    12 perc ill. 4 perc
7-m-es:      3/1 ill. 5/4
Huszáros hazai rohamokkal kezdődött a mérkőzés, a 3.percben már 3-1 állt az eredményjelzőn. Sajnos ekkor Takács büntetőt hibázott,ami megtörte a csapat lendületét. A vendégek ezt kihasználva felzárkóztak, s a 11. percben egyenlítettek.
Óriási küzdelem folt a pályán, de a vendégek egyszer sem tudták átvenni a vezetést. Nagy adok-kapok közepette  ismét büntetőt hibázott csapatunk -ezúttal Duzsi volt “tettes”, de ennek ellenére sikerült két gólos előnnyel zárni a félidőt.
   Szünet után még tovább fokozódott a küzdelem, de jó védekezésünknek köszönhetően fokozatosan elhúzott csapatunk, így a 47. percben már 22-17-re vezettünk. A vendégek ezt nem vették jó néven, beleerősítettek,és egy három gólos rohammal ismét nyílttá tették a mérkőzést. Szerencsére csapatunkat ez nem zavarta meg,így a mérkőzés utolsó kilenc percében örömjátékot láthattak szurkolóink. Csapatunk magabiztosan játszva, 5-1-es hajrával biztosította be teljesen megérdemelt győzelmét.
Avar György: Nagyon örülök, hogy a múlt heti balul sikerült mérkőzés után így