A két régi rivális összecsapása ezúttal is méltó volt a korábbi hagyományokhoz , izgalmak tekintetében.A csapategység és a küzdeni tudás meghozta gyümölcsét…..
                BALASSAGYARMATI KÁBEL SE  –  MIZSE KC  21-22 (10-11)
Mizse KC:      Nagy- Drabant 3, Tamás 2, Szajbert 4, Benke 5, Veszelszki 1, Bán.
Csere:            Istvanovszki (k)- Lengyel (k)-Takács 4(4/4), Scheuring 3, Sebestyén Á.,
                      Szórád, Feró, Szuhányi.
Edző:             Avar György
Kiállítás:         10 perc ill. 8 perc (kizárás: Takács)
7-m-es:           6/6 ill. 4/4.
Tapogatózó játékkal kezdett mindkét csapat, majd drabant góljával szereztük meg a vezetést.
Ezután felváltva estek a gólok, váltakozva vezettek a csapatok. Bő negyed órán át egyenlő erők küzdelmét láthatták a nézők, majd a hazai csapat két gólos előnyre tett szert(23.perc:9-7). Szerencsére csapatunk a félidő hajrájára összekapta magát, -négy gólt lőttünk zsinórban- és végül is egy gólos előnnyel térhettünk pihenőre.
       Szünet után ismét kiegyenlített lett a játék, egyenlítettek a hazaiak, és még a 37. percben is döntetlen volt az állás (14-14). Ekkor sikerült egy 4-1-es sorozattal három gólos előnyt kicsikarni, de a hazaiak nem hagy magukat: tíz perces hullámvölgyünket kihasználva, sorra kapták a büntetőket, és 20-19-re átvették a vezetést a hazai nézők nagy örömére.ekkor még négy perc volt hátra, és végre nekünk is sikerült egy büntetőt kiharcolni, amivel egyenlítettünk. Az utolsó három percben pattanásig feszültek az idegek, de Benke szíve a helyén volt, s két gólt is szerzett, amivel eldőlt a mérkőzés. a hátralévő másodpercekben, már csak- ismét büntetőből lőtt góllal- szépíteni tudtak a hazaiak.Megszületett tehát a titokban remélt vidéki, hihetetlenül nehéz győzelem.
Avar György: Végig bíztam a győzelmünkben, melynek a kulcsa csapatunk erőssége, a
                     csapategység és a küzdeni tudás volt, ami most jó védekezéssel is párosult.
                     Ezek, szerencsére ellensúlyozták a támadásban elkövetett hibáinkat, így sikerült