ISMÉT NEM SIKERÜLT A PONTSZERZÉS…

Ezúttal a Törökszentmiklósi SZÉKÁCS KE látogatott hozzánk, akik ellen a hazai pályán győzni kellett volna, de ez sajnos nem sikerült.
   MIZSE KC – TÖRÖKSZENTMIKLÓSI SZÉKÁCS KE 24 – 27 /8-10/
Lajosmizse 200 néző. Vezette: Babity -Balogh.
MIZSE KC: Lengyel – Hollós 5/1/0/,Scheuring 3, Tamás 1, Bán 1, Benke 6/2/2/,  Ács 2.
csere:         Istvanovszki /K/ – Drabant 5, Takács, Szórád 1, Gábos, Polyák, Garajszki, Gazsik, Nyitrai.
Edző:        Avar György
Kiállítás:     4 ill. 2 perc
7 m – es:     3/2 ill.3/1.
Kapkodó, ideges, sok hibával tarkított játékkal nyitott mindkét csapat, kevés góllal, amelyből 20 perc után a vendégek jöttek ki jobban, hiszen 4-5 után 4- 9 re megléptek.
A félidő hajrájában azonban Benkéék akarata érvényesült, és felzárkóztak  8 – 10 re.
Szünet után góllal kezdett csapatunk, de jött a gyors válasz, négy gól a vendégektől. Újra kezdődött a küzdelem a felzárkózásért, s a 40. percben 14-16- volt az állás, de
ismét a Székács percei következtek: 48. perc, 17-22. Az 52. percre egy 4 – 1- es sorozattal ismét visszajöttünk, és még hátra volt 8 perc. Sajnos azonban a hajrában már nem tudtunk egyenlíteni, s maradt a szomorú valóság, egy újabb vereség, melyet nyerni kellett volna.
Avar György: Nagyon csalódott vagyok! A remek bajnoki rajt után mostanában szenvedünk. Ennyi hibával eddig sem volt és a későbbiekben sem lesz esélyünk  jó eredményre.

Kategória: Friss, helyi, sport, Videó | A közvetlen link.