KIÜTÉSES VERESÉG ALGYŐN…

A bajnoki címvédő, jelenleg második helyezett otthonában súlyos vereséget szenvedett csapatunk.
               CONTITECH FKSE ALGYŐ  –  MIZSE KC   35-19(15-9)
Algyő, 150 néző.       Vezette: Szakállas,Varasdi.
Mizse KC:    Nagy – Takács 3(1/1), Tamás 2, Benke 4(1/1), Szajbert 1, Duzsi 1,
                   Bán 1
Csere:          Istvanovszki(k),- Lengyel (k) -Drabant 3,Scheuring 2, Talmácsi 2,
                   Veszelszki, Nyitrai, Szórád.
Edző:           Avar György
Kiállítás:       8 perc ill. 6 perc.
7-m-es:        3/2 ill 2/2.
Mindkét csapat idegesen ,kapkodóan kezdett, de a hazaiak nyugodtak meg előbb,s a 10. percre 4-1-előnyt alakítottak ki. Takácsék azonban össze kapták magukat,  s a félidő derekán már 6-6 volt az állás, sőt a 20 percben is egált, 8-8-at mutatott az eredményjelző. Sajnos ekkor bekövetkezett egy öt perces rövidzárlat, amit a rutinos hazaiak nem hagytak büntetlenül, öt gólt rámoltak be a kapunkba, s a félidőt  hat gólos előnnyel zárták.
  A II. félidőt mi kezdtük jobban, hátrányunkból minimálisat faragtunk is (35. perc:17-12), de ekkor  megroppant csapatunk ellenállása, s a hazaiak óriási elánnal, “öröm-kézilabdát ” játszva, szétzilálták csapatunkat, aminek nem várt súlyos vereség lett a következménye.
Avar György: Egy rendkívül motivált ellenféllel találkoztunk, akik mind játékban,