MAGABIZTOS GYŐZELEM SZEGEDEN…

Kötelező, de éppen ezért nehéz egy ilyen mérkőzés, de csapatunk nagyot javulva biztosan hozta az elvárt győzelmet.
                 MOL-PICK SZEGED U-20  –  MIZSE KC  19-27(10-16)
Szegd, 100 néző:    Vezette:  Sándor-Szikszai
Mizse KC:    Istvanovszki- Hollós 4(1/1), Tamás 4, Benke 7, Szajbert 3, Ács, Bán 3.
Csere:          Lengyel (k) – Drabant, Gábos 1, Takács,Scheuring 4, Szórád, Polyák 1,
                     Almási, Gazsik.
Kiállítás:      2 ill. 4 perc.
7-m-es:        2/0 ill 1/1.
Edző:           Avar György.
Az első támadásból, egy hatalmas góllal beköszöntek a hazaiak, amire kettővel válaszoltunk a kapkodós rohanó játékban, de ismét a szegediek vezettek a 6.percben, igaz, utoljára a mérkőzésen. Ezután Benkéék zsinórban hatot vágtak,
jelezvén, hogy nagyon akarják a sikert. az I. félidő második fele kiegyenlítettebb lett, de mi irányítottuk a játékot, s a félidő végére hat gólos előnyt csikartunk ki.
   Szünet után fej-fej mellett haladtak a csapatok, felváltva estek a gólok, egészen a 46. percig (15-20). Ekkor ismét megrázta magát csapatunk, s négy gólt lőve el is döntöttük a mérkőzés kimenetelét. Az utolsó tíz percben már csak az eredmény tartása volt a cél, így biztos győzelmet arattunk.
Avar György:  Védekezésben, kapus teljesítményben nagyot léptünk előre, de támadásban még mindig sokat hibáztunk, bár így is biztosan nyertünk, de ami a legfontosabb, hogy ismét csapatként működtünk.

Kategória: Friss, helyi, sport, Videó | A közvetlen link.