TÚL KEMÉNY DIÓ VOLT AZ ALGYŐ…

Nagyon erős kerettel felálló vendégcsapatot fogadott a Mizse KC csapata, ami be is bizonyosodott a mérkőzés folyamán…

MIZSE KC – FKSE ALGYŐ 22-29 (12-17)

Lajosmizse, 100 néző, Vezette: Bába – Horváth

MIZSE KC: Mátrai – Imregi 2, Scheuring 2, Csapi 2, Benke 5(1/1), Vancsics 3(1/1), Bán 1,

Csere:        Lenygel – Tokai 3, Holló 4, Zsolnai, Takács, Polyák, Szórád, Soltész, Csergő

Edző:          Dr. Serfőző Zsolt

Kiállítás:     10 perc ill. 6perc

7m-es:        2/2 ill. 6/5

A mérkőzés kezdetén már magához ragadta a kezdeményezést a vendégcsapat, és az 5. perctől óriási iramot diktálva fokozatosan meglépett. Benkéék csak futottak az eredmény után, hiszen a 15. percben már 7-12 volt az állás. Lüktető volt a játék a második 15 percben is, hol a hazaiak, hol a vendégek lőttek gólokat, de a különbség nem változott, 5 gólos előnyét tartotta a vendég alakulat.

Szünet után nagyobb sebességre kapcsolt a hazai csapta, összeállt a védekezés, a kapuban Lengyel is ziccereket fogott, és elbizonytalanodott a magabiztos algyői csapat. Benkéék sorra lőtték a gólokat és a 40. percben már csak eggyel ment az Algyő. Ebben az időszakban rengetek rossz játékvezetői ítélet borzolta a kedélyeket, és a saját magunk diktált iramtól el is fáradtunk, és felébredtek a vendégek is. Ismét átvették a játék irányítását, és mivel nem sikerült egyenlíteni, megtört csapatunk lendülete, hite hagyottabb lett a játékunk, így a vendégek fokozatosan elhúztak, s végül is 7 góllal nyertek.

Kategória: Friss, helyi, sport, Videó | A közvetlen link.