VERESÉG A BAJNOK(-JELÖLT) OTTHONÁBAN…

Rendhagyó megbeszéléssel kezdődött a mérkőzés előtti összetartozás:
  -az elmúlt hetek gyakorlata alapján bebizonyosodott, hogy a jelenlegi felállással   – Erdélyi László játékosedzőkénti foglalkoztatásával – elveszítettük egyik legjobb, meghatározó játékosunkat, mivel a munkahelyi, családi és edzői teendői mellett már nem tudta  játékosként is a maximumot nyújtani, ezt pedig nem engedheti meg magának a  csapatunk. Ezen tények figyelembe vételével
   – közös egyetértéssel – az elnökség úgy döntött, hogy a jövőben  ismét “csak” kapusként számítunk rá.
   A fentiek figyelembe vételével a csapat szakmai irányítását a jövő héttől kezdődően, -a bajnokság végéig szóló megegyezéssel – Avar György fogja ellátni!
           LEVENDULA HOTEL FKSE ALGYŐ – CYEB MIZSE KC  36-26 (20-12)
Algyő, 200 néző.      Vezette: Bacs- Bóna.
MKC :           Erdélyi – Drabant 2, Varga J. 5, Bujdosó 5, Benke 9, Varga Z. 1, Gigler 3.
Csere:           Lengyel (k),-Rizinger(k),- Horváth, Bán 1, Vujasin, Szórád, Nagy, Feró, Takács.
Edző:            Erdélyi László
Kiállítás:        6 perc   ill.   22 perc(!!)
7-m-es:          10/8     ill.    1/0
A mérkőzés két gyors mizsei góllal kezdődött, s bár a hazaiak hat perc elteltével átvették a játék irányítását, csapatunk jól tartotta magát, hiszen a 14. percben 7-7, a 21.percben 13-10 volt az állás.
Sajnos a félidő hajrájára kijött a két csapat közötti különbség s nyolc gólos előnyükkel ért véget az I. félidő.
   Szünet után tovább növelték  előnyüket, – már 11 góllal is vezettek – de szerencsére nem adtuk fel, bele erősítettünk, – kiegyenlítettebb lett a játék képe – és egy 10-5-ös szériával szorosabbá tettük az állást.Sajnálatos módon – mivel rengeteget játszottunk emberhátrányban – elfáradt csapatunk, így a hajrá ismét a hazaiaké lett, akik így magabiztosan nyerték meg a mérkőzést, s tovább robognak a bajnoki cím felé, amit már nehezen lehet tőlük elvenni!
Erdélyi László: A mérkőzés első felében jól tartottuk magunkat,, de az ellenfél átvette az irányítást.
                      Sokat hibáztunk védekezésben,- főleg a beállósok elleni játékban- így fokozatosan
                      elhúztak.Ha fegyelmezettebbek vagyunk, nem lett volna ekkora különbség a két
                      csapat között.
Junior Mérkőzés:     Itt is a tabella éllovasa volt az ellenfelünk, és itt is a papírforma érvényesült.
                       FKSE ALGYŐ – MIZSE KC   29-24(18-11)
                                   Kitűnt: Gazsik 11, Nyitrai 4.

Kategória: Friss, helyi, sport, Videó | A közvetlen link.