KTE-KISOKOS   –   PRIMAVERA MIZSE KC     26-24 (15-8)
Kecskemét, 400 néző.           Vezette: Bócz – Wiedemann.
PMKC:           Lengyel,- Drabant 4, Lagzi-Kovács, Bujdosó 5, Benke 4,Farkas, Varga Z.
Csere:            Erdélyi (k), Fehér (k), – Bán 2, Vujasin, Bak, Szórád, Szajbert, Takács 6(5/3),
                      Varga J. 3.
Edző:             Tóth Edmond
Kiállítás.         16 ill. 10 perc.
7-m-es:           5/5 ill. 5/3.
Tapogatózó játékkal indult a derby, majd a mizsei csapat vette át a játék irányítását, de az 1-2 gólos vezetésüket a hazaiak rendre kiegyenlítették.(13.perc:7-8). Ekkor olyan dolog történt a pályán, ami ezen a szinten rekordok könyvébe illő:leblokkolt a Mizse, s  22 percig nem tudtak gólt szerezni! Teljesen szét estek mind támadásban, mind védekezésben, a hazaiak meg csak lőtték góljaikat, s a félidő végére 15-8-as vezetésre tettek szert.
      A szünetben Tóth Edmond edző megpróbálta felrázni csapatát a letargiából, ami úgy tűnt, hogy sikerült is, de a KTE újabb gólt szerzett, amivel már nyolccal vezettek! Ezután Takács egy kipattanó 7-m-es után gólt szerzett, a 22 perces gólcsendet megszakítva ezzel.Ettől felébredt csapatunk, és elkezdte gyártani a gólokat.Jó húzásnak bizonyult a nyitott védekezés, és 13 perc alatt -10-3-as szériát produkálva- ismét nyílt lett a mérkőzés, egy gólra feljöttünk! Sajnos az egyenlítés nem sikerült, a KTE rendezte sorait,s végül is idegtépő csatában nyerni tudott két góllal.
Tóth Edmond: Nehéz bármit is mondanom egy így elvesztett mérkőzés után.Jól kezdtünk, aztán
                     számomra is érthetetlen módon összezuhantunk, majd egy félidőnyi előnyt adtunk ellenfelünknek. Ami talán pozitívum, hogy ilyen helyzetben is fölálltunk, vissza jöttünk a mérkőzésbe, sőt még nyerési esélyünk is lett. Sajnos ezzel nem tudtunk élni, a szerencse is elpártolt tőlünk, így megérdemelten nyert a KTE.
Junior mérkőzés:       KTE – PMKC 38-23 (18-11)