PECHES VERESÉG TÖRÖKSZENTMIKLÓSON…

Rosszul indult a nap a csapat számára, hiszen kiderült, hogy a gólerős Benke betegség miatt nem tudja vállalni a mérkőzést, továbbá Tamás is lázzal küszködik.Ezek után, sajnos nem sok esélyünk maradt a sikeres szereplésre.
             TÖRÖKSZENTMIKLÓSI SZÉKÁCS KE  –  MIZSE KC   31-26(14-11)
Törökszentmiklós, 150 néző.         Vezette: Herczeg – Südi.
Mizse KC:      Lengyel – Drabant 2, Scheuring 7, Tamás 1. Szajbert 1, Veszelszki 1, Bán 3.
Csere:            Nagy (k) – Istvanovszki (k) -Takács 4(2/2), Kovács 3,Szórád 2, Feró 2,Sebestyén.
Edző:             Avar György
Kiállítás:         6 perc, +1 kizárás   ill. 12 perc.
7-m-es:          1/1   ill.  2/2.
Kezdés után a hazaiak ragadták magukhoz a kezdeményezést, de a mieink tapadtak az ellenfélhez, rendre egyenlítettünk. Sajnos, negyedóra elteltével jött egy rövidzárlat, amit a hazaiak könyörtelenül kihasználtak. Gyakorlatilag eldöntötték a mérkőzést, mivel tíz perc alatt megléptek hat góllal(14-8). Csapatunk azonban derekasan küzdött, nem adták föl, és egy huszáros hajrával
14-11-re feljöttünk.
   Sajnos szünet után ismét két hazai gól következett, s ettől kezdve állandósult a 4-5 gólos hazai előny, sőt az 51. percben már  27-19-re is vezettek.
Ekkor utolsó erőtartalékainkat is mozgósítottuk – s bár helyzetünk Szajbert sérülésével tovább romlott- megkezdtük a felzárkózást, s feljöttünk 29-26-ra. A játékidőből még bő két perc volt hátra, de sajnos megtört a lendületünk, és a hazaiak feltették a pontot az “i”-re, s öt gólos győzelmet arattak.
Avar György: Szegény embert az ág is húzza, hiszen az egyébként is rövid cserepadunk tovább
                    szűkült, meghatározó játékosom, Benke kiesésével, így taktikai lehetőségeim is be-